Yılbaşı yaklaştıkça kime, ne hediye alacağım telaşı başlar. Hele ki yılbaşı hediye alacaklarınız çok özel insanlar ise. Anneler de o özel insanlardan biridir.

yilbasi_hediyesi_canta

Tüm hayatlarını çocukların adamış olan ve bizleri çocuklarını canlarından çok seven annelerin karşılığı hiçbir zaman ödenemez. Aslında ne bir hediye ne de bambaşka bir şey bu emeğin ve sevginin karşılığı olamaz. Ama onlara göre öyle mi hiç? Annenize almış olduğunuz bir çöp dahi olsa onu düşünerek bunu almış olmanız onları dünyanın en mutlu insanı yapmaya yeter de artar bile. Bir de onun zevkine uygun, hoşuna gidebilecek hediyeler aldığınızı bir düşünün, nasıl mutlu olacaktır.

Hazır yeni yıl yaklaşmışken annenizi mutlu edecek bir hediye almanın tam da zamanı öyle değil mi? Biricik annenize nasıl bir hediye alacağınız konusunda bir fikriniz yoksa size bazı önerilerimiz olacak.

İşte annenizin hoşuna gidebilecek 8 hediye önerisi:

  • İçerisinde sizin olduğunuz her şey anneniz için çok güzeldir. Ona alacağınız bir hediye de ikinizin resminin bulunması emin olun onun çok hoşuna gidecektir. Hediye sektöründe yaşanan hızlı gelişimler sonucunda resimler ile yapılan birbirinden farklı çalışmalar var. Siz de anneniz için yeni yıl hediyesi olarak bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Hem her bütçeye uygun olan, hem de özel olarak düşünülmüş bu hediyeler içerisinde annenizle ikinizin resminin basılı olduğu minderler, ikinizin resminden yapılmış ve anneniz her baktığında onun içini ısıtacak duvar saatleri, mutfakta sizin için bir şeyler hazırlarken kullanacağı resim baskılı mutfak önlükleri, en güzel keyif kahvelerini yudumlarken kullandığı baskılı kahve fincanları hediye seçimleriniz arasında yer alabilir.
  • Eğer bütçeniz uygunsa annenize bu yeni yıla girerken akıllı bir telefon alabilirsiniz. Sizinle kolaylıkla irtibat kurabileceği tüm programları yükleyerek ve ona bunların kullanımını öğreterek onu çok mutlu edebilirsiniz.
    yilbasi_hediyesi_telefon
  • Annelerimiz her zaman en güzel ödüllere layıktır. Ona ödül vermek için herhangi bir alana ihtiyaç yoktur. En iyi aşçı ödülü veya en iyi arkadaş ödülü gibi ödüller alanlara ayırmak olur, ancak bir anne her zaman tüm alanların en iyisidir. Bu yılbaşında onu 2015 yılının en iyi annesi seçmeniz ve bunu bir madalya ile ödüllendirmeniz annenizin yaşayacağı en büyük gururlardan biridir. Ona alacağınız “En İyi Anne” heykeli veya madalyası tüm ömrü boyunca saklayacağı en özel hatıralardan biri olacaktır.
  • Anneler kızlarının hep hayran olduğu mükemmel varlıklardır. O anne kokusu yok mu, dünyada başka öyle bir koku yoktur. Onu özlediğinizde onu anımsatan bir koku özleminizi biraz olsun giderir. Bu nedenle yılbaşında anneniz için onun tenine yakışan hoş bir parfüm hediye edebilirsiniz.
  • Hepimiz daha çocukken takıp takıştırmayı annelerimizden öğreniriz. Onlar hep şık ve harika olmayı başarmışlardır. Her zaman şık olmayı başaran annelerimiz için bu şıklığı tamamlayan sade ve zarif bir kolye ona verebileceğimiz en güzel hediyelerden olacaktır.
  • Çanta ve anne kavramı hep birbirine ne kadar yakındır öyle değil mi? Bir anne profili hayal ettiğinizde, onun koluna taktığı bir çantası mutlaka vardır. Yeni yılda yeni bir çantaya sahip olması için annenize zevkine uygun bir çanta hediye etmeniz bizce iyi bir fikir.
  • Annelerimiz için ev demek her şey demektir. Tüm aileyi birleştiren bu çatı için ne emekler vermiştir. Evi olmadan yaşayamazlar, evden uzakta hiç zaman geçiremezler. Annelerimiz evlerini bu kadar sevdiklerine göre onlar için alınabilecek en güzel yılbaşı hediyelerinden birisi de ev aksesuarları olacaktır. Bütçenize uygun şekilde isterseniz bir mum, isterseniz şık bir abajur veya kesme bir vazo annenizi çok mutlu edecektir.
  • Şık anneler fular kullanırlar. Bu onların bir tarzı ve farkı olduğunu gösterir. Siz de annenizin şık bir kadın olduğunu düşüyorsanız ona ipek bir fular hediye etmelisiniz.

HENÜZ YORUM YOK