Banyolarınızın genel görüntüsünden sıkıldıysanız ve onlara biraz yenilik katmak istiyorsanız, hoş bir dekorasyon ile onları bambaşka bir havaya sokabilirsiniz. Aksesuar ve renklerde yapacağınız küçük dokunuşlar banyonuzu eskisinden daha güzel ve çarpıcı bir hale getirecek. Öyleyse sizin için hazırladığımız önerilere bir bakalım.

duvar-kagidi

Duvar kağıdından faydalanın

Son zamanlarda banyolarda sıkça kullanılan duvar kağıdı, doğru seçildiğinde uzun süre dayanıklı olabildiği gibi mekana hoş ve farklı bir hava veriyor. Aynanın arkasında kalan duvara desenli bir duvar kağıdı yapıştırarak hem şık bir görünüm sağlar, hem de duvara hareket kazandırabilirsiniz.

merdiven-askı

Ahşap merdiveni askılık olarak değerlendirin

Havlularınızı duvara asabileceğiniz gibi ayaklı askılardan da faydalanabilirsiniz. Dekorasyonda farklı fikirlere açıksanız eski ahşap bir merdiveni lavabonuzun yanına yerleştirerek askılık olarak kullanabilirsiniz. Merdivenin birkaç basamaklı oluşu aynı anda birden fazla havlu asmanızı da sağlayacaktır. Böylece hem değişik hem de kullanışlı bir seçim yapmış olursunuz.

mermer-aksesuar

Değişik aksesuarlara yer verin

Orijinal aksesuarlar ile tarz sahibi banyolar hazırlayabilirsiniz. Sade hatlara sahip mermer sıvı sabunluk ve diş fırçalık, kavanozdan sabunluk takımı ve kapaklı cam vazodan pamukluk kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında.

sabun-kavanoz

Lavabonuzun altında hasır sepetlere yer vererek dekoratif bir şıklık yaratabilirsiniz. Bu sepetler şık oldukları kadar kullanışlı bir saklama alanı işlevi görür. Havlularınızı hasır sepetlerde saklayarak hem yerden tasarruf eder, hem de hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

sepet-aksesuar

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER