Bebeto-seker

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi ve ihracatçısı olan Kervan Gıda, Bebeto Eğlence Adası konseptiyle satışa sunduğu yumuşak şekerlerle damaklarda leziz tatlar bırakıyor. Bebeto’nun rengarenk şekerleri bayramda da ağızları tatlandırmak için sizi bekliyor!

Bebeto şekerlerinin doğal meyve suyu içeren tatları kadar şekilleri de bir harika! Çilek, muz, karpuz, ananas, ahududu, vişne, portakal gibi meyve şekillerinden oluşan şekerlerin her biri şeklini aldığı meyvenin muhteşem tadını içeriyor. Bebeto’nun kalpli ve top şeklindeki şekerleri ise görsel bir şölen niteliğinde! Sadece çocukların değil genç ve yetişkinlerin de tercih ettiği Bebeto yumuşak şekerler; vücut için gerekli olan 20 aminoasitten 18’ini içeriyor. Kolesterol içermeyen Bebeto ürünleri vücut tarafından kolayca sindirilebiliyor.

Siz de Bebeto şekerlerinin tadına bakmak için; Mall of İstanbul, Marmara Forum, Torium, Astoria, Olivium gibi alışveriş merkezleri başta olmak üzere Türkiye’de toplam 17 noktada hizmet veren Bebeto Eğlence Adası alanlarını ziyaret edebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER