beko-degisim-kampanyasi

Türkiye’nin öncü markası Beko, değişim heyecanını özel fırsatlarla taçlandırıyor. Değiştirme kampanyası ile tüm beyaz eşya ürünlerinde benzersiz indirimler uygulayan Beko, sizleri taze bir başlangıca davet ediyor.

Buzdolabını yenilemeyi düşünenlere Beko’dan kaçırılmayacak bir fırsat var. Eski ürününü getirenler yepyeni Beko ürünlerine inanılmaz indirimlerle sahip olma şansını yakalıyor. Eski buzdolabınızı getirip dilediğiniz yeni bir Beko buzdolabını 500 TL’ye varan indirimlerle satın alabilirsiniz.

Mutfağınıza tazelik katmak için yeni bir buzdolabından daha iyisi olamaz. A+ enerji sınıfında, güçlü soğutucu ve dondurucu özelliğiyle yiyeceklerinizi üstün hijyen ve tazelikte koruyan Beko buzdolaplarıyla mutfağınıza taptaze bir dokunuş katacaksınız.

Beko buzdolapları, ister soğutucu ister dondurucu olarak kullanabilen multizone bölmesi sayesinde mutfakta işinizi kolaylaştırırken, sahip olduğu mavi ışık teknolojisi ile sebze ve meyvelerin C vitaminini koruyarak daha uzun süre taze kalmalarını sağlıyor.

Eğer yeni bir buzdolabı almak istiyorsanız, Beko’nun değiştirme kampanyası kapsamında yepyeni buzdolaplarını 500 TL’ye varan indirimlerle satın alma şansını kaçırmayın. Diğer beyaz eşya modelleri için de benzer avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bu bir Blogelli Advertorial içeriğidir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER