beyaz-yesil

Kışın gelmesiyle birlikte serin ve karanlık günler kapıda. Bu havalar insanın çalışma hevesini de elinden alıyor. Bu durumda çalışma alanlarınıza ufak bir el atmanız gerekiyor. Çalışma köşelerini aydınlık ve ferah bir şekilde dekore ederek kışın dahi zevkle çalışacağınız bir ortam yaratabilirsiniz. Bunun için en güzel renk beyaz olacaktır. Gelin sizler için seçtiğimiz örneklere bir bakalım.

beyaz-masa

Beyaz masanızı açık ahşap rengi bir sandalye ile tamamlayabilirsiniz. Küçüklü büyüklü tablolar ile duvarda hoş bir dekor oluşturabilir, saksı çiçek ve mumlar ile donattığınız masanızda keyifli çalışma saatleri geçirebilirsiniz.

romantik-tarz

Romantik bir çalışma köşesi hazırlamak istiyorsanız eski veya eski görünümlü mobilya ve aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Üzeri kesme tahtayı andıran, mavi renkli eskitme masayı beyaz tonlarında klasik bir sandalye ile tamamlamayı deneyin. Mumlar ve çiçeklerle romantik bir çalışma köşesi oluşturabilirsiniz.

kucuk-masa

Eğer fazla yeriniz yoksa orta boyutlarda, sade bir masa ile kullanışlı bir çalışma köşesi oluşturabilirsiniz.

beyaz-mavi

Canlı ve enerjik bir oda için beyaz masanızı mavi, sarı gibi renkli sandalyelerle tamamlayabilirsiniz. Doğayı anımsatan bu renklerle keyifli bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Masanızın üzerini renkli çiçekler ve aksesuarlarla donatmanız odanızı daha sevimli bir hale getirecektir.

 

sarı-sandalye

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER