Hemen herkesin kendisi için bir anlam ifade eden, ona şans getirdiğini düşündüğü bir takısı veya eşyası bulunur. Bunlar arasında en çok bilineni sürekli boyunda taşınan uğur kolyeleridir. Şans, bereket ve bolluğu simgeleyen sembollerden oluşan kolyelerle hem iç huzuru yakalar hem de stilinize şıklık katmış olursunuz. Yalnız bu kolyeleri seçerken her kombininize uyum sağlayacak sadelikte olmasına özen gösterin.
Sizin için seçtiğimiz kolyelere gelin bakalım;

fatmanın-eli-kolye

1.Fatıma’nın Eli Gümüş kolye
Son dönemlerde hemen her parçada karşımıza çıkan Fatıma’nın eli figürü, özellikle takı tasarımlarında öne çıkıyor. Güç, bereket ve dayanıklılığı simgeleyen bu figürü boynunuzda taşıyarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sade ve şık tasarımıyla her kıyafetinize uyacağı da kesin.

fil-kolye

2.Filli kolye
Şansı simgeleyen fil de takılara sevimlilik katan detaylardan. Minik uçlu filli bir kolyeyle şansın her an yanınızda olduğunu hissedebilirsiniz. Altın filli kolye her türlü kombininize eşlik edecek sadelikte ve şıklıkta.

nar-kolye-1

3.Nar Kolye
Bereketi simgeleyen nar detaylı bir kolye taşımaktan zevk alacağınız kolyeler arasında. Hayatınızdan bereketin eksilmesini istemiyorsanız nar detaylı bir kolyeyle bu inancınızı boynunuzda taşıyabilirsiniz.

kralice-kolye

4.Kalpli Kraliçe Tacı Gümüş Kolye
Kalp, taç ve yıldız… Bu üç anlamlı figürün bir arada buluştuğu taşlı kolye sizin için güzel bir seçim olabilir. Yıldızlı kraliçe tacından oluşan bu kalpli kolye boynunuzdayken kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz.

lotus-kolye

5.Lotus Kolye
Lotus çiçeği bulunduğu çamurlu ortamda bile kendini temizleyebilmesiyle bilinmektedir. Temizliği, duruluğu ve saflığı sembolize eden lotus çiçekli bir kolye ile stilinize şık ve zarif bir dokunuş katabilirsiniz. Ayrıca sade tasarımıyla günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kalpli-kolye

6.Kalp Kolye
Sürekli boynunuzda taşıyacağınız kolyenizde sevginin ve aşkın sembolü kalp figürünü tercih edebilirsiniz. Romantik ve sevimli bir havası olan kalpli kolyeyi günlük kombinlerinizle olduğu kadar gece kıyafetlerinizle de kullanabilirsiniz.

Bu birbirinden güzel takı modelleri o narin boynunuzu süslesin istiyorsanız, bir an önce Zet.com’u ziyaret etmenizi öneririz. Daha farkı takı tasarım modelleri için de yine Zet’e bakabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER