Çekici kadınların çok daha fazla ilgi gördüğü bir gerçek. Çekici bir görünüme sahip olmanın yolu kıyafetleri doğru kombin yapmaktan da geçiyor. 

cekici

Siz de kıyafetlerinizle daha çekici görünmek istiyorsanız,  yapmanız gereken giyim şeklinizi değiştirmek. Çünkü çekici görünümde asıl önemli olan sahip olduğunuz fiziksel özellikleri doğru giyinerek daha çekici bir hale getirmenizdir.

Çekici görünebileceğiniz birkaç kombin önerisini sizlerle paylaşalım. Bu kombinler hemen her kadının daha şık, stil sahibi ve çekici görünmesine olanak sağlayacak.

Siyah her zaman kadınlar için avantaj sağlayan bir renk olmuştur. Asalet içeren bir renk olmasının yanı sıra daha zayıf ve zarif görünmenize olanak sağlayan bu rengi kullanarak oluşturacağınız kombinler sizi seksi ve daha çekici gösterecektir. Elbette her siyah elbise de doğru seçim olmayacaktır. Daha maskülen bir görüntü oluşturmak için kalem kesim midi boydaki siyah elbiseleri tercih edebilirsiniz. Yaka kesimi olarak kalp kesim kalın bantlı modeller etkili olacaktır. Bu elbiseleri üzerine blazer ceket alabilirsiniz.  Bu kombinle mutlaka yüksek topuklu siyah stilettolar kullanmalısınız. Kullanacağınız uzun kolyeler ve kalın bileklikler gibi aksesuarlar yardımı ile bu görüntüyü daha şık ve çekici yapabilirsiniz. 

Klasik görünmekten hoşlanmıyor ve daha sert bir görüntü yakalamak istiyorsanız, siyaha renk katabilirsiniz. Çok etkili bir tercih olarak siyah dar paça kot pantolonlar üzerine giyeceğiniz ördek yeşili bluz ve üzerine alacağınız dar kesim deri ceketler çok şık görünmenizi sağlayacaktır. Erkeksi bir görüntü gibi geliyor olsa da, aslında siyahı renklendirmenizi sağlayacak olan ördek yeşili ya da petrol yeşili renklerindeki bluzlarınızla kombinlediğiniz zaman çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kalın topuklu postal tarzı ayakkabılar ve yuvarlak bir şapka ile şık ve çekici görünebileceğiniz gibi kendine güvenen bir stil de oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Straplez yaka siyah bir bluzu, bordo renk bir pantolon ile birleştirerek ve aksesuar olarak da bordo renk bir şapka kullanarak hoş bir hava yakalayabilirsiniz. 

Son zamanların en çok tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkan etek bluz ya da pantolon bluz kombinleri içinde en çok beğenileni göbeği açıkta bırakan modeller. Kalem kesim uzun eteğin üzerine göbeği açıkta bırakacak olan kısa ve bantlı bluzlar kullanabilirsiniz. Eteğinizin bileğinizin biraz üzerinde bitmesi ve ayağınıza bantlı bir ayakkabı giymeniz ve elinize zarf tipi dikdörtgen bir çanta almanız da doğru stili yakalayabilmeniz bakımından yararınıza olacaktır. Bu bakımdan gardırobunuzda bu tip kıyafetlere yer vermeniz imdadınıza yetişebilir. Özellikle bluz için havaların da soğuk olduğunu düşünüyorsanız aynı kesime sahip olan uzun kollu modelleri tercih edebilirsiniz.

Deri her zaman bayanlar için kurtarıcı bir kumaştır. Son zamanlarda derinin daha fazla hayatımıza girmesinin yanı sıra sadece siyah renkli değil değişik renklerdeki deri kıyafetlerin de hayatımızda yer tutuyor. Bu konuda özellikle yeşil ve bordo renkli deri etekler sizin için çok büyük bir kolaylıktır. Değişik renklerdeki parçalarla rahatlıkla kombin edebileceğiniz bu etekleri beyaz bluzlar ya da krem rengi, siyah gibi renklerdeki bluzlarla çok rahat kombin edebilir ve kullanabilirsiniz. Sivri topuklu ayakkabılar ve zarif yumuşak deriden çantalarla bu kombini rahatlıkla tamamlayabilir, şık ve göz alıcı bir kadına dönüşebilirsiniz. Gardırobunuzda bu tip kombinler yapabilmenize olanak sağlayacak  parçaları bulundursanız kıyafet bulma konusunda sıkıntı duymazsınız. 

HENÜZ YORUM YOK