Crocs

Crocs’tan moda hakkındaki düşüncelerinizi sarsacak yepyeni bir buluş daha geliyor: ColorLite! Crocs’un ikonikleşmiş “clog” ayakkabılarının rahatlığı deriye alternatif olarak üretilen ColorLite teknolojisinde yeniden yorumlanıyor. Crocs’un yeni ColorLite koleksiyonu bildiğiniz tüm ayakkabılardan daha yumuşak, hafif ve rahat! Origami kağıt katlama sanatından esinlenerek tasarlanan ColorLite serisindeki her bir ayakkabı, ayağınıza mükemmel uyum sağlayabilmesi için tek parça malzemeden kesilerek üretiliyor. Crocs’un yeni geliştirdiği ColorLite teknolojisi ile ayakkabıların sunduğu konfor artarken ağırlığı ise hafifliyor.

Wrap ColorLiteTM Koleksiyonu

Crocs Wrap ColorLiteTM Lined Clog, canlı renkleri ve içi kürklü tasarımıyla yaz coşkusu ve sıcaklığını kışın ayağınıza getiriyor!

Crocs Wrap ColorLiteTM Ballet Flat, şıklık ve rahatlığı tek bir ayakkabıda buluşturmak isteyen kadınların yeni favorisi!

Stil sahibi ve rahatına düşkün erkeklerin tercihi; Crocs Wrap ColorLiteTM Loafer Men’s.

Crocs Wrap ColorLiteTM Snug Boot PS ile çocuklar soğuk   havalarda bile dışarıda gönüllerince oyun oynayabilecekler.

Crocs’un yeni Wrap ColorLite koleksiyonu için size en yakın Crocs mağazasına gitmeniz veya www.TakaTuka.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER