Puf koltukların rahatlığı başka hiçbir şeyde yok. Ufak boyutları ve sevimli modelleriyle ev dekorasyonunun bir parçası haline gelen puflar, şimdilerde değişik tasarımlarda karşımıza çıkıyor. Rahatınıza düşkün olduğunuz kadar enerjik biriyseniz bu puflar tam size göre. Hem siz hem de çocuklarınız bu pufların üzerinde keyifli anlar geçireceksiniz.

Sizler için bir araya getirdiğimiz bu eğlenceli tasarımlı puf koltuklara bayılacaksınız.

puf-cupcake   Cupcake severler! Her şeyim Cupcake’li bir pufum eksikti diyorsanız, işte size sevimli bir puf alternatifi.

puf-tasarım

Hemen hepimizin rubik küp geçmişi vardır. Küpü çözmek için inat edip saatlerimizi harcamışızdır. Yalnız bu seferki rubik küp oyun amaçlı değil, keyifle oturacağınız bir puf olarak karşınıza çıkıyor.

bavul-puf

Valizden bir pufa ne dersiniz? Tabi gerçek valizden bahsetmiyorum. Onun gibi sert bir obje pufun rahatlığını verebilir mi hiç? Valiz şeklinde tasarlanmış yumuşacık bir pufdan söz ediyorum. Bu eğlenceli tasarımla hem neşelenecek hem de dekorunuza farklı bir hava katacaksınız.

yaratıcı-puf

Bu tasarıma yetişkinlerden çok çocuklar sevinebilir. Mcdonalds’ın patatesi şeklinde tasarlanmış puf oldukça ilginç bir tasarım.

puf-cocuk-2

Sevimli kahramanlardan oluşan bu şirin puflar ise çocuklarınız için ideal. Çocuklarınız rahatça dinlenirken sevimli dostlarıyla bir arada olmanın keyfini yaşayacak.

puf-kuru-kafa

Kuru kafadan hiç bu kadar renkli ve şık bir ev aksesuarı görmüş müydünüz? Kuru kafalı objelere meraklıysanız siyah ve metalik renkli aksesuarlar yerine, böyle renkli bir puf tercih ederek evinize canlılık katabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER