askBiz kadınlar sürpriz kelimesine dayanamayanlardanız. Bize sürpriz yapılması elbette çok hoşumuza gider ancak daha çok sürpriz yapan taraf oluruz. Hiçbir özel günü atlamadan, her birinin özelliğine ve güzelliğine göre farklı bir sürpriz planımız mutlaka vardır. En duygusalından en komiğine, en masumundan en seksisine birbirinden farklı sürprizler yaratmak konusunda ustayızdır.

Sevdiğimiz erkeği etkilemek ve onu mutlu etmek için planladığımız tüm bu sürprizler ilişkiyi ayakta tutan ve sağlamlaştıran adımlardır. Özellikle yaptığınız seksi sürprizler karşınızdaki adamı size daha sıkı bağlamaktadır.

ask-1

Eşinizi etkileyecek en seksi sürprizler hakkında fikre ihtiyacınız varsa işte size 4 yol;

  • Nasıl bir ortamda olduğunuzun hiç önemi yok, erkeğiniz o ortamda dahi sizin onu hayal ettiğinizi anladığı anda bu o ortamda onun tüm ilgi odağının size kayması demektir. Peki, partnerinize bunu nasıl ifade edeceksiniz. Elbette küçük ve seksi bir sürprizle. Hayatın hızla aktığı bir ortamda, tüm kalabalığın içerisinde ve hiç beklemediği bir zamanda gizli bir dokunuş onun aklını başından alacaktır. Oradan çıkıp evinize gideceğiniz anı iple çekecektir. Cesur olun, bu ve bunun gibi ufak yaramazlıklar yapabileceğiniz en seksi sürprizlerden.
  • İş hayatında günün stresi malum, insanı yiyip bitiriyor. İş kolik bir eşiniz varsa ve gün içerisinde işten başka hiçbir şey düşünemiyorsa ona küçük ve seksi bir sürprizle kısada olsa bir nefes aldırın, kafasını dağıtın. Hiç beklenmeyen bir anda onu düşündüğünüzü ve istediğinizi ifade eden bir mesaj bırakın. Korkmayın bu mesaj ona enerji verecektir ve stresinin de biraz olsun azalmasını sağlayacaktır.
  • Yabancı dil bilen kadınlardansanız şanlısınız. Sevişme esnasında farklı dillerle eşinizin kulağına bir şeyler fısıldamanız farklı bir etki yaratacaktır. Beklenmedik bir anda ona bir sürpriz yapın ve kulağına Fransızca aşk sözcükleri fısıldayın. Ve etkisini görün.
  • Eşiniz duşa mı girdi? Şimdi tam zamanı. Hiç beklemediği bir anda duşta sizi yanında görmesi onun için oldukça seksi bir sürpriz olacaktır. Saçlarını yıkamanız ve ona hafif bir masaj yapmanız rahatlamasına neden olacaktır. Oldukça romantik geçecek bu anlardan sonra artık duş alırken her an siz gelecekmişsiniz gibi bekleyecektir.

HENÜZ YORUM YOK