Klasikleşmiş Sevgililer Günü hediyelerinden almayı istemiyor ve erkek arkadaşınıza daha anlamlı ve daha özel bir hediye almayı istiyorsanız ilginç hediye seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

sevgililer-günüSevgilinizle geçirdiğiniz ilk Sevgililer Günü de olsa daha orijinal hediyeler kullanmanız ilişkinize ne kadar değer verdiğinizi gösterecektir. Bir mağazadan gidip alacağınız kravatın yeterince düşünülmüş bir hediye olmadığını düşünecek olduğunuz zaman, üzerinde düşünülmüş ve orijinal fikirler kullanılarak ortaya çıkmış olan bu hediyeler sayesinde sevgilinizi mutlu edebileceğiniz gibi şaşırmasını da sağlayabilirsiniz.

Erkek sevgiliye alınabilecek 7 ilginç hediye

Erkeğe özel üçlü hediye setleri: Sadece sigara kullanan erkeklere hitap etmekte olan bu üçlü setlerde her parçanın kişiye özel bir niteliği olması kesinlikle göz alıcı bir görünüm oluşturuyor. İçerisinde 1 adet küllük, 1 adet çakmak ve şık bir sigara tabakası bulunan bu sette her ürün üzerinde sevgilinizin bir fotoğrafını kullanabiliyor olmanız bu hediyeleri çok daha şık ve özel bir hale getiriyor.

Kredi kartı biçimindeki tıraş bıçağı: Erkekler için can sıkıcı konuların başında her gün tıraş olma ihtiyacı gelmektedir. Günlük yaşamında sürekli bakımlı olması gereken bir erkek arkadaşınız varsa her an yanında olacak bir tıraş bıçağı hediye etmeniz emin olun sevgilinizin hem hoşuna gidecek hem de çok işine yarayacaktır. Modern ve hızlı yaşamın bir ihtiyacı haline gelen bu kredi kartı ölçülerindeki hediye ile sevgilinize büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz.

Erkeklere özel aksesuar setleri: Sevgilinize 14 Şubat’ta ne alacağınızı bilmiyorsanız erkekler için hazırlanmış olan özel aksesuar setlerinin daha kişisel olanlarını tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Özel bir kutu içerisinde bulunan gerçek deri cüzdan, saat, kemer ve tespih bulunan bu özel setlerdeki her aksesuar üzerinde sevgilinizin adının ve soyadının baş harflerini kullanarak daha özel bir hediye hazırlatabilirsiniz.

Kişiye özel kravat, kol düğmesi ve mendil seti: Her biri tek başına çok sıkıcı bir hediye gibi görünüyor olsa da üzerinde sevgilinizin isminin baş harfleri bulunan bu set de oldukça ilginç bir hediye seçimi olarak karşımıza çıkıyor. İlginç olduğu gibi oldukça şık ve özel olan bu hediye de 14 Şubat için doğru hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Kişiye özel kartvizitlikler: Ahşap malzemeden hazırlanmış olan ve üzerinde erkek arkadaşınızın adı ve soyadının yazılı olduğu bu kartvizitlikler sayesinde erkek arkadaşınızın iş yaşamında daha profesyonel bir görüntü yakalamasına yardımcı olabilirsiniz. İçerisinde kendi fotoğraflarınızı da kullanabileceğiniz bu kartvizitlikler hem şık hem de kullanışlı olması bakımından doğru bir seçim olacaktır.

Ters çalışan kol saati: Erkeklerin genel olarak en çok kullandıkları aksesuarları saatleridir. Saat seçme konusunda başarısız olmaları sebebi ile erkek arkadaşınıza sizi hatırlatabilecek ve esprili bir bakış sağlayacak olan ters çalışan kol saatleri de ilginç hediyeler arasında yer alıyor. Sevgilinizin bir an bile olsa kafasının karışmasına olanak sağlayacak bu aksesuarlar aynı zamanda onların gün içerisinde saate baktıkları zaman sizi hatırlayıp gülümsemelerine olanak sağlayacağı için doğru bir seçenek olacaktır.

Dır dır yastık kılıfları: Erkekler kadınların çok konuşmasından şikayet eder. Özellikle yatmadan evvel konuşmaktan hoşlanan kadınlardan oldukça şikayetçidir. Bu duruma esprili bir yaklaşım getirmekte olan dır dır yastık kılıfları sayesinde sevgilinizi gülümsetebilirsiniz. Yatağa her yattığında sizi hatırlayıp gülümsemesini sağlamak için bu kılıflar oldukça etkili bir seçim.

 

HENÜZ YORUM YOK