Yeni umutlar, yeni planlar ve beklentilere kucak açtığımız yeni bir yıla sayılı günler kaldı. Hal böyle iken yılbaşı hazırlıkları yapılmaya, yeni yıl hediyeleri alınmaya başlandı.  Sevdiğiniz erkeğe henüz ne alacağınıza karar veremediyseniz ve ona sıra dışı bir hediye almak istiyorsanız önerilerimize göz atın.

Cuplens objektif bardak
Fotoğraf düşkünü veya profesyonel anlamda fotoğrafçılık ile uğraşan erkek arkadaşınızın hoşuna gidecek bir hediye arıyorsanız, Cuplens markasının üretimi olan objektif görünümlü bardak tam size göre. Profesyonel bir fotoğraf makinesinin objektifiyle aynı şekilde olan bu ilginç bardak gerçekten orijinal bir alternatif. Sevgiliniz iş yerindeyken kahvesini, çayını içeceği bu bardağı aynı zamanda kalemlik, kumbara veya küllük olarak da kullanabilir.

objektif-bardak

Sesli araba lastiği çalar saat
Erkeklerin en büyük ilgi alanlarından biri şüphesiz arabalardır. Eğer sizin erkek arkadaşınız da araba meraklısı ise, arabanın o lastik, egzos ve çalışma sesi ona ayrı bir keyif veriyorsa, araba lastiği sesi çıkaran çalar saat ilginç bir hediye olabilir. Bu saatle birlikte erkek arkadaşınız artık sabahları güne araba sesiyle uyanacak.

araba-lastigi-saat

Kredi kartı traş bıçağı
Büyük holdinglerde veya ofis ortamında çalışan beylerin en büyük dertlerinden biri her gün sakal traşı olmaktır. Bazı zamanlarda dalgınlık veya yorgunluktan traş olmayı unutabilirler. Bu durumda imdadına yetişecek bir yardımcısı olsun istemez misiniz? O halde ona dahice bir ürün olan kredi kartı şeklindeki traş bıçağından hediye edebilirsiniz. Kredi kartı şeklindeki traş bıçağını gerek duyduğunda açarak istediği her an traş olabilir. Ayrıca kredi kartı kadar ince olduğundan cüzdanında bile kolayca taşıyabilir. Bunun kadar kullanışlı bir yılbaşı hediyesi olamaz heralde.

kredi-kartı-tras

Kalemtraş kalemlik
Tasarım ürünlere meraklı erkek arkadaşınızın ofis masasına renk katacak bir aksesuara ne dersiniz? Dev kalemtraş şeklindeki kalemlik harika bir seçim olabilir. Bu kocaman kalemtraş kalemlerinizin ucunu açmak için değil, masanızda dağınık duran kalemlerinizi bir arada toplamak için tasarlanmış. Bu orijinal tasarım sevgilinizin çalışma masasına farklı bir hava verecek.

kalemtraş-kalemlik

Çılgın yılbaşı mutfak önlüğü
Mutfak işlerine meraklı veya aşçılık yapan erkek arkadaşınıza esprili bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, çılgın tarzda yılbaşı önlükleri ideal bir seçim. Özellikle çılgın noel baba önlüğü erkek arkadaşınızın yüzünde hoş bir gülümse yaratabilir. Bu eğlenceli önlüğün içinde sevgiliniz yemekleri daha da zevkle yapacak.

noel-baba-onlük

Metal dişli masa saati
Retro tarzı ve sıra dışı görüntüsü ile dikkat çeken metal dişli masa saati son derece kullanışlı bir hediye. Aynı zamanda metal malzemeden yapıldığı için de oldukça dayanıklı. Saatin çalışmasını tüm çıplaklığıyla görebildiğiniz bu şeffaf ve açık metal dişli saati erkek arkadaşınızın beğeneceğinden emin olabilirsiniz. Bu orijinal tasarımı ister çalışma masasında ister evinin bir köşesinde rahatlıkla kullanabilir.

disli-saat

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER