Etek giymekten kış-yaz vazgeçemeyenler, kışın kazaklar, hırkalar, bluzlar ve deri ceketler ile harika kombinler oluşturabilir.

Oldukça farklı renklerde ve farklı kesimlerdeki eteklerle uygulayabileceğiniz kombinler ile, kendi tarzınızı kendiniz yaratın. Çalışıyorsanız bir iş kıyafeti olarak etekleri kullanabilir, günü geçiştirmek isterken tarzınızdan ve cool görünümünüzden ödün vermek istemiyorsanız gene etekler ile yapabileceğiniz doğru bir kombinler ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kış aylarında  havaların soğuması sebebiyle, birçok kişi etek giymekten kaçınıyor ancak siz bu şekilde düşünmüyor olabilirsiniz. Giyeceğiniz eteğin üzerine bir deri ceket alıp, diz üstü çorap ve hırkayla harika bir kombin oluşturabilmek mümkün.

İşte etek ile kış aylarında yapabileceğiniz kombinler

Açık renk etekten vazgeçemiyorsanız

Kışın soğukluğu size kahverengini kullanmanızı çağrıştırabilir, bu rengi mont ya da ceketlerinizde kullanabilirsiniz. Şık bir  bej etek ve açık tonlarda bir bluz ya da kazak üzerine giyebileceğiniz kahverengi deri bir ceket, ceketinizle uyumlu tonlarda olacak şekilde bir çanta ve topuklu bir ayakkabı ya da şık bir çizme ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

etek-10

Siyah renk tutkunuz ise

İster klasik, ister spor modelde olsun siyah etekler ile oldukça cool ve çekici kombinler oluşturabilirsiniz. Siyah eteğin üzerine giyeceğiniz siyah veya gri tonlarda bir boğazlı kazak ya da bluz ve siyah deri ceket ile oldukça havalı bir kombin oluşturabilirsiniz.

etek-7

Lacivert etek seviyorsanız

Üzerinize bej renkte veya gri tonlarında boğazlı ancak çok kalın olmayan bir kazak, altınıza lacivert renkte diz altı bir etek ve yavru ağzı topuklu ve şık bir ayakkabı ile oldukça şık bir kombin hazırlayabilirsiniz. Bu giyim tarzında, koyu renk olarak lacivert eteğiniz tüm dikkatleri üzerine toplarken, yavru ağzı renkte olan topuklu ayakkabılarınız, lacivertin yumuşamasını sağlayıcı etki gösterecektir. Ne çok klasik ne de çok spor bu görünümle oldukça şık görünebilirsiniz. Ya da lacivert etek üzerine siyah renklerde gömlek ya da bir bluz üzerine siyah bir ceket giyerek ve kıyafeti siyah bir topuklu ayakkabı ile tamamlayarak çekici bir kombin oluşturabilirsiniz.

etek12

Salaş kazaklar benim tarzım diyorsanız 

Kış mevsiminde de rahat giyimden yanaysanız; salaş kazaklardan arzuladığınız bir renk ile kot pantolonunuzu ve fularınız, çantanız ve ayakkabınızın uyumlu olacağı şekilde bir renk seçerseniz, oldukça cool izlenimi yaratmış olursunuz. Çanta, ayakkabı ve fular konusunda bizim size önerebileceğimiz renkler; sarı ve sarı tonlarında olan kahverengiler.

Her mevsimin kendisine özgü bir rengi vardır. Bu mevsimlerde uygun renklerden faydalanarak kombinler oluşturmak, çok daha hoş görünmenize yardımcı olur. Arzunuza göre bu kombininizi uzun bir kolye zinciri ve iri bir kolye ucu ile tamamlayabilirsiniz. Havada azda olsa güneş varsa, güneş gözlüğünüzü takmayı unutmayın.

HENÜZ YORUM YOK