Günümüzde yoğun tempolu iş hayatı ister istemez çalışma şeklimizi de etkiliyor. Mesainin bitmesi işin bitmesi anlamına gelmiyor. Yeri geldiğinde işi eve taşıyıp saatlerce çalışmanız gerekebiliyor. Hal böyle olunca evlerde keyifli ve konforlu bir çalışma alanı oluşturmak kaçınılmaz oldu.

salon-calısma-masasi

Sosyal medya ve oyunların etkisini de göz ardı etmemek gerek. Yediden yetmişe hepimiz soysal medya kurdu olduk. Artık oturma odalarında ve salonlarda kimimiz elinde laptop, kimimiz de akıllı telefonlarıyla uğraş halinde. Bilgisayarların televizyonların yerini aldığını söylesek pek yanlış olmaz.

Durum böyle iken oturma odalarında bilgisayarımızı koyup rahatça çalışabileceğimiz, internette vakit geçireceğimiz bir çalışma masasına yer vermekte fayda var. Salon veya oturma odanızda çalışma alanı oluştururken bu birbirinden güzel fikirler size ilham verebilir.

salon-calisma-2

Kanepenin arkasına yerleştireceğiniz bir çalışma masası hem yerden kazandırır, hem de oturma köşesi ile çalışma alanını birbirinden ayırmanızı sağlar.

salon-calisma

Yine kanepenin arkasına koyacağınız sade bir çalışma masası dresuar görüntüsüyle salon dekorunuza uyum sağlayacaktır.

oturma-odasi-calısma

Modern ve rahat bir tarzın hakim olduğu oturma odanızda cam önündeki uygun bir köşeyi çalışma alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Beyaz masanızı konforlu bir sandalye ile tamamlayarak hoş bir çalışma köşesi oluşturabilirsiniz.

calisma-masasi-salon

Salonunuzda zarif ve klasik tarzda bir dresuarı çalışma masası olarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde dekorunuza uyumlu bir model seçmiş olursunuz.

salon-calisma-3

Modern tarzda bir salona sahipseniz, çapraz ayaklı beyaz bir masa tercih ederek dekorunuza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Mekanda dömi-klasik bir hava yaratmak istiyorsanız lükens ayaklı, nostaljik bir sandalye tercih edebilirsiniz. Bütünlüğü yakalamak için beyaz renk kullanmaya özen gösterin.

 

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER