kisiye-ozel-supriz-2

Yoğun iş hayatı, stresli çalışma temposu insanı oldukça yorarken aynı zamanda hayatı sıradanlaştırıyor. Bu noktada küçük heyecanlarla, tatlı sürprizlerle yaşama biraz renk katmanın vakti geldi de geçiyor.

Sevdiğinize yapacağınız değişik sürprizlerle onu mutlu etmenin tam sırası. Sevdiğinizle hayal ettiğiniz sürpriz organizasyonu, sizler için hayata geçiren Sen Hep Kalbimdesin, özel teklifleriyle ilişkinize canlılık katıyor. Sevgilinize dilediğiniz bir hafta sonu hoş bir sürpriz hazırlamayı düşünüyorsanız, Sen hep Kalbimdesin’in kaçırılmayacak teklifi sizi bekliyor. Sen Hep Kalbimdesin, sevdikleriyle baş başa kalıp keyif yapacakları bir hafta sonu düşleyenlere DoubleTree by Hilton Moda otelinde harika bir gece vaat ediyor.

Deniz manzaralı odada kahvaltı dahil konaklama, iki kişilik pasta ya da Bateel çikolata, alkollü içecek, özel hazırlanmış masa ve süslenmiş şık bir oda ve özel canlı çiçek aranjmanıyla rüyaları süsleyen bir gece sunuyor. Sevgilinize bu hoş sürprizi yaparak romantizminizi canlandırabilir, onun kalbini yeniden kazanabilirsiniz. Üstelik bu harika pakete %30 indirimle sahip olacaksınız.

Sevdiklerinize özel ve değerli olduğunu hissettiren Sen Hep Kalbimdesin ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürürken, aynı zamanda onu mutlu edeceksiniz. Sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatmak için bu fırsatı kaçırmayın.

HENÜZ YORUM YOK