botlar
Kış aylarının soğuk günlerinde en büyük destekçimiz şüphesiz botlar. Zorlu hava şartlarına kar botu ile direnirken, günlük hayatta düz veya kısa topuklu botlarla rahat ve şık bir görünüm yakalıyoruz. Biraz feminen bir duruş için ise topuklu botlar vazgeçilmezimiz.

Bu sezon ayakkabılarda düzden topukluya, klasik modellerden biker botlara kadar renkli çeşitler bizleri bekliyor. Özellikle birkaç sezondur popüler olan biker botlar bu kış da revaçta. Rahatlığı ve maskülen şıklığı bir arada sunan bu model ile stilinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Ağırlıklı olarak tokalı, örgü ve bant detaylı modelleriyle öne çıkan biker botlar, sportif ve asi tarzı yansıtıyor. Bu botlar özellikle skinny jean ve elbiselerle mükemmel bir uyum yakalıyor.

Spor ve rahat şıklık için biker botlar gözde parçamız. Peki ya feminen bir görünüm için tercihiniz? Tabii ki de kalın topuklu kısa botlar. Kalın topuklu kısa botlar ile feminen yanınızı ortaya çıkarırken stilinize seksi bir hava katacaksınız.

Sizler için sezonun en güzel biker modelleri ile topuklu botları bir araya getirdim. Bakalım sizin seçiminiz hangisi olacak?

biker-bot-3

hotiç-biker-bot

nursace-bot

nursace-biker-bot

aldo-bot

aldo-bot-biker

kahverengi-bot-2

hotic-topuklu-bot

taba-bot  kahverengi-bot

topuklu-bot hotic-taba-bot

 

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER