Kışın bu soğuk ve kasvetli günlerinde insanın ne keyfi oluyor, ne de süslenmeye hevesi. Ancak bu tatsız havalara inat silkinip kendimize gelme zamanı. Kendimizi iyi hissetmek için en çok bu dönemde güzelleşmeye ve bakıma ihtiyacımız var. O halde içinizi ısıtacak ve güzelliğinize güzellik katacak makyaj trendlerine göz atmaya ne dersiniz?

altın-makyajAltın sarısı
Balmain ve Ralp Lauren defilelerinde dikkatleri çeken altın efektler sezonun baş tacı olmaya aday. Altın yansımaları ister şık bir gece kıyafetinizle kullanın, ister etnik stilinize uyarlayın. Her halükarda göz kamaştırıcı bir görünüm yakalayacaksınız.

altın-far

Çarpıcı kırmızı
Modası her daim süren kırmızı, bu sezonun da yıldızı. Kırmızı, en iddialı tonlarıyla cesur kadınların dudaklarını süslemeye devam ediyor. Özellikle beyaz tenlilere çok yakışan kırmızı ruj, bronz bronz tene de ayrı bir çekicilik katıyor.

kirmizi-ruj

Büyülü mavi
Gözlerde etkileyici bir görünüm yaratan mavi, bu sezon da başrolü kimseye kaptırmıyor. Huzurun rengi mavi en sıcak tonlarıyla göz boyamaya devam ediyor. Mavi tonlarında göz kalemi ve far ile büyüleyici bakışlar yaratabilir, eyeliner ile çarpıcı bir görünüm kazanabilirsiniz.

mavi-far

Eyeliner çılgınlığı
İnce bir çizgi deyip geçmeyin, o küçük dokunuşla elde edilen çekicilik göz ardı edilemez. Eyeliner modası bu sezon da popülerliğini sürdürüyor. Kuyruklu, iddialı bir eyeliner uygulayacaksanız, makyanızın geri kalanını daha sade tutmanızda fayda var. Böylece tüm dikkati gözlere çekerek tek bir yıldız yaratabilirsiniz. Eyeliner’ı pastel tonlarla kullanıp daha masum bir etki yakalarken, klasik haline gelmiş eyeliner ve ruj ikilisiyle cazibenizi öne çıkarabilirsiniz.

eyeliner-makyaj

eyeliner-makyaj-3

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER