Advanced-Restoring-Cream

Dünya kozmetik devlerinden Shiseido, yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı Bio Performance serisi ile savaşıyor. Seride bulunan Advanced Super Revitalizing Cream ve Advanced Super Restoring Cream cildin pürüzsüz ve esnek olmasını sağlarken, zamanın etkilerine karşı dirençli olmasını sağlıyor.

Cilt bakımında dünyanın en çok tercih edilen markalarından Shiseido cildin ilk yaşlanma belirtilerine karşı Bio Performance serisi ile karşı koyuyor. Seride yer alan canlandırıcı Advanced Super Revitalizing Cream ve onarıcı Advanced Super Restoring Cream cilde uygulandığı andan itibaren 24 saat etkisini gösteriyor.

Advanced Super Revitalizing Cream, cildin pürüzsüz ve esnek olmasını sağlarken, çizgilerin görünürlüğünü azaltıyor. Advanced Super Revitalizing Cream, zamanın etkilerine karşı cildin dirençli olmasına yardımcı olur. Bio-Hyaluronic Acid cildi anında nemlendirir ve nemin ciltte tutulmasını sağlar. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürünün, gece ve/veya gündüz kullanılması tavsiye ediliyor.

Advanced Super Restoring Cream, içerisindeki Bio-Yenileyici Kompleks ile bozulan cilt hatlarını geri kazandırır. Kırışıklıkları ve pürüzlü görünümü düzeltmek için elastikiyeti artırır ve nemi muhafaza eder. Cildi sıkılaştırır ve kırışıklıkların görünümünü fark edilir derecede azaltır. Anında yeni bir görünüm kazandırır. Cildin dirençli ve pürüzsüz olmasını sağlar. Sabah ve akşam kullanılan bu nemlendirici, cildinde sarkma, derin kırışıklıklar ve kuruluktan şikayet eden tüm cilt tipleri için uygundur.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER