opucukÖpücüklerin kadınlarda bambaşka bir yeri vardır. Biz kadınlar çok manalar çıkarırız öpücüklerden. Kimi zaman ifade edemediğimiz duygularımızı bir çırpıda yansıtırız öpücüklerimize ve kendimizi anlatırız böylece. Duyguların dudaklara yansıdığını çok ve kontrol edilemediğini bildiğimiz için de karşımızdaki insanın da hislerini kolaylıkla anlayabiliriz. Ancak elbette her şey duygu ile bitmez. Tutkulu öpücüklerin duygusu ilk aranan şarttır ancak bunun dışında bazı altın kuralları da vardır. Karşınızdaki insanı bir öpücükle mest etmek ve onu kendinize bağlamak istiyorsanız bize kulak verin. İşte size tutkulu bir öpücüğün 6 altın kuralı;

  • Tutkulu bir öpücük için dudaklarınızı iyi kullanmayı bilmelisiniz. Onu kendi haline bırakmadan kontrolünüz altına almalısınız. Islaklık güzel öpüşmelerin başlangıcıdır, bu ne kadar arzulu, istekli ve seksi olduğunuzu açıkça gösterir. Ancak kesinlikle öpüşmeye başlamadan önce dudaklarınızı ıslatmayın. Bırakın bu öpüşme sırasında kendiliğinden oluşsun.
  • İlk anda çok tutku ile başlamasa da öpücüklerin ve öpüşmenin sırrına varın ve bu süreci mümkün olduğunca uzun tutun. Uzun süren öpüşmeler dakikalar geçtikçe çok daha tutkulu bir hal alacaktır.
  • Öpüşürken diliniz kontrol etmeniz gereken bir diğer unsur. Dillerinizin birbirine değmesi tutkunun artacağına işarettir. Partnerinizin dilini hissettiğinizde bundan haz aldığınızı ona seslerle ifade edin. Ancak dikkatli olun, sizin diliniz partnerinizi rahatsız etmesin. Sadece nazik birkaç dokunuş yeterli olacaktır.
  • Öpüşürken konuşmalar yapmayın. Kendinizi daha çok çıkardığınız seslerle ifade edin. Arada romantik sözler fısıldamak keyifli olacaktır ancak kabalıktan, kaba konuşmalardan uzak durun. Romantizmin devamını sağlayacak birkaç kelime yeterli olacaktır.
  • Sadece öpücüklere odaklanın. Onun dışında başka bir şey düşünmeyin. Ve çekinmeyin, çekingen olmayın. Karşınızda ki insan sizin ne kadar emin ve kendini kaptırmış olduğunuzu hissederse size tutkuyla yaklaşması da o derece güzel olur. Tutkulu bir öpücük sizi tüm dünyadan koparıp bambaşka bir âleme götürür. Buna müsaade edin.
  • Öpüşürken ellerinizi de kullanın. Partnerinizin dudaklarından öperken aynı anda ellerinizi onun omuzlarına koymanız ve onu kendinize daha yakınlaştırmanız hoşuna gidebilir. Ayrıca öpüşürken onun boynunda, saçlarında parmaklarınızı gezdirmeniz çok daha fazla keyif almasını sağlayacaktır.

HENÜZ YORUM YOK