WinX Oyuncakları ile sihirli bir dünyanın kapılarını açmaya var mısınız?

Winx

WinX Club kızlarını tanımayan çocuk yoktur öyle değil mi? Evrenin hiç ama hiç bilinmeyen bir yerlerinde yer alan sihirli dünyalarında yaşamlarını sürdüren Magic isimli periler ve cadılar vardır. Periler ve cadıların tek bir amacı vardır: İyiliğin ve kötülüğün savaşını vermek!

Ne olduğunu anlamadan aniden kendilerini gerçek dünyanın içinde bulan WinX Clup Perileri Bloom, Flora, Stella, Miusa, Layla ve Tecna birçok farklı özelliğe sahip.

Eğlenceli periler, dünyada yaşamaya başlar ve var olan yeteneklerini geliştirmek için Alfea Koleji’nde eğitimlerine devam ederler. Birçok günlük problemle uğraşan sihirli periler, bir de Bulutlukule’nin hırslı cadıları Icy, Darcy ve Stormy’nin kötülükleriyle baş etmek zorunda kalır.

Güneş Perisi de Var Dalga Perisi de

Grubun en popüler perisi olan Bloom, aslında bir Ejderha Perisi’dir. Bloom, dünya gezegeninde, Gardenia’da büyümüş olsa da asıl arkadaşlarını Alfea’da bulur ve burada en büyük hayali olan peri olmayı gerçekleştirir. En büyük tutkusu ise sihirle ilgili kitapları okumak…

Sihirli dünyanın Doğa Perisi ise Flora…  Linphea’da dünyaya gözlerini açan Flora’nın en sevdiği şey ailesini ziyaret etmek. En çok da WinX arkadaşlarıyla birlikte geçirdiğim uzun ve yorucu günün ardından… Flora şiirlerinden asla vazgeçemiyor özellikle de Helia’nın yazdıklarını…

Dalgaların Prensesi Layla… Layla’nın doğal yaşam alanı denizler, okyanuslar ve su… Ve tahmin edeceğiniz gibi Dalgaların Perisi yüzmeyi çok ama çok seviyor. Miusa, tam bir müzik aşığı. Çünkü o sihirli evrenin Müzik Perisi ve şarkı söylemeyi, müzikle uğraşmayı çok seviyor.

Stella için grubun en parlak üyesi diyebiliriz. Çünkü o bir Güneş Perisi ve en büyük hobisi modayı takip ederek sürekli alışveriş yapmak. Tecna ise bir Teknoloji Perisi ve bilgisayarlar, tabletler ve tecno-sihirli aygıtlar asla vazgeçemediği tutkuları arasında yer alıyor.

WinX Oyuncakları

WinX oyuncakları ile çocuklar da bu sihir dolu evreninde serüvenden serüvene koşabilecek ve bu muhteşem perilerin oyuncak bebekleri ile harika zamanlar geçirebilecek. Üstelik WinX Club Oyuncak’larının dışında WinX Club Çanta, WinX Club Puzzle, WinX Club Oyuncak Araba gibi birçok farklı oyuncak da çocuklara kavuşmak için sabırsızlanıyor.

HENÜZ YORUM YOK