dergilik
Gazete ve dergilerinizi atmaya kıyamıyorsanız veya elinizin altında durmasını istiyorsanız onları düzenli bir şekilde saklamaya ne dersiniz? O halde size birkaç pratik ve şık öneri.

sebze-kasa-gazetelik

Öncelikle evinizde kullanılmayan eşyalarla işe başlayın. Örneğin; sebze kasalarını gazeteliğe çevirmek hiç fena fikir değil. Koltuğunuzun kenarında yatay veya dikey bir şekilde kullanabileceğiniz sebze kasalarına gazete, dergi veya kitaplarınızı koyabilirsiniz. Bu tahta meyve sandıkları evinize doğal bir görünüm kazandıracak.

kasa-gazetelik

sebze-kasasi-raf

 

Sebze kasasını sandık şeklinde kullanabileceğiniz gibi, içine bölmeler yaptırarak raflı bir kitaplığa dönüştürebilirsiniz. Ayaklarına tekerlek taktırmanız hem hareket ettirmeyi kolaylaştırır, hem de dekoratif bir görünüm katar.

merdiven-dergi

Dergilerinizi eski ahşap bir merdivende sergileyebilirsiniz. Böylece hem dergilerinize yer açmış olur, hem de dekoratif açıdan şık bir görünüm yakalarsınız.

sehpa-gazete

Sehpanızın bir kısmında gazete ve dergilerinizi asabileceğiniz bir bölüm olması son derece kullanışlı olacaktır. Böylece okumaktan zevk aldığınız gazete ve dergileriniz her an elinizin altında olur.

askı-gazetelik

Ahşap elbise askılarını da bu anlamda değerlendirebilirsiniz. Oturma odanızdaki çekmece kulbuna asacağınız ahşap askı ile farklı ve şık bir gazetelik elde edebilirsiniz.

Bu pratik ve zevkli fikirleri uygulayarak hem ayak altında duran gazete ve dergilerinizi düzene sokar , hem  özgün bir dekorasyona imza atarsınız.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER